الگوریتم دزدان دریایی گوگل چیست و کاربرد آن چیست ؟

دزدان دریایی چیست؟ - الگوریتم دزدان دریایی گوگل چیست و کاربرد آن چیست ؟

الگوریتم دزدان دریایی گوگل یکی از الگوریتم های تاثیر گذار در رتبه بندی ها می باشد که در ادامه توضیحات کاملی درباره آن داده ایم .

 

الگوریتم دزدان دریایی چیست ؟

این الگوریتم برای اولین بار در سال 2012 توسط گوگل اجرا شد و کاربرد آن بر روی سایت ها این بود که سایت های کپی کننده را تشخیص دهد و از سایت های مرجع جدا کند .

اگر شما از سایت های دیگر مقاله و محتوا کپی می کنید بدانید که هر لحظه امکان دارد توسط این الگوریتم جریمه شوید و به میزان زیادی رتبه ی خود را از دست دهید .

گوگل برای سایت های کپی کننده جریمه های بسیار سختی را در نظر گرفته است و حتی در برخی موارد به صورت کامل سایت ها را از نتایج جستجو هذف می کند .

یکی از موارد اصلی این الگوریتم گوگل تشخیص سایت های مرجع از سایت های کپی است , گوگل توسط این الگوریتم با تشخیص سایت های مرجع ارزش بسیار زیادی را برای آنها قائل می شود . گوگل به سایت های مرجع علاقه ی بسیار زیادی دارد و به سرعت رتبه اینگونه صفحات وب را افزایش می دهد .

 

چگونه از جریمه شدن توسط الگوریتم دزدان دریایی جلوگیری کنیم ؟

اگر می خواهید جریمه نشید باید حتما دقت کنید که به هیچ وجه از محتوای کپی استفاده نکنید .

منظور از کپی این است که به هیچ وجه از سایت های دیگر محتوا یا مقالات کپی نکنید و در سایت خود قرار ندهید .

اگر قبل از اینکه درباره این الگوریتم بدانید کپی کرده اید همین الان محتوای کپی شده را پاک کنید .

 

چگونه متوجه شویم که توسط الگوریتم دزدان دریایی جریمه شده ایم ؟

اگر بازدید سایت شما به صورت ناگهانی افت کرد باید بدانید که توسط گوگل جریمه شده اید . حال باید بررسی کنید که چه دلیلی دارد , اگر متوجه شدید که محتوایی را در سایت خود کپی کرده اید بدانید که صد درصد توسط این الگوریتم جریمه شده اید .

 

چگونه رفع جریمه شویم ؟

برای رفع جریمه الگوریتم دزدان دریایی ابتدا باید تمامی صفحاتی که در آن محتوای کپی شده است را ویرایش کنید و تمامی محتوای کپی شده را از صفحات خود هذف کنید .

بعد از آن تمامی صفحات ویرایش شده را دوباره در گوگل ایندکس کنید تا گوگل متوجه شود که شما مطالب کپی شده را از سایت خود هذف کرده اید .

با ویرایش تمامی صفحات و ایندکس آنها گوگل به آرامی رتبه های شما را به حالت قبل بر می گرداند اما مدتی زمان میگیرد تا دوباره به شما اعتماد کند .

لطفا به این مطلب رای دهید
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
1 پاسخ
نظرات و سوالات خود را ارسال کنید .
نظرات پس از بررسی نمایش داده خواهند شد .
محتوا با متن انگلیسی و محتوای توهین آمیز حذف می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *