Seo services - انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت | لیست خدمات سئو

این روز ها بسیاری از کسب و کار ها توانسته اند با استفاده از سئو و بهبود رتبه صفحات وب خود در نتایج گوگل به مقدار باور نکردنی بازدید کننده و مشتریان کسب و کار خود را افزایش دهند .

شما هم می توانید همین الان با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی در بین کسب و کار های آنلاین برتر باشید .

لیست مراحل خدمات سئو

 • مشاوره تخصصی

  ما می توانیم به صورت کاملا تخصصی به شما در جهت بهبود کسب و کار شما مشاوره بدهیم . با ما تماس بگیرید و پس آنالیز کامل سایت شما بهترین راهکار ها را از ما دریافت خواهید کرد . جهت مشاهده ی اطلاعات تماس به بخش تماس با ما بروید .

 • آنالیز وضعیت سایت

  بعد از دریافت مشاوره و ثبت سفارش ما آنالیز کاملی را بر روی سایت انجام خواهیم داد تا بتوانیم قیمت دقیقی اعلام کنیم .

 • آنالیز رقیبان

  مرحله ی بعدی آنالیز رقیبانی که در موضوع سایت شما فعالیت دارند می باشد تا بتوانیم دیده کلی از وضعیت سئو سایت آنها بدست آوریم .

 • سئو داخلی و خارجی سایت

  ما با بهبود وضعیت سئو داخلی و خارجی سایت شما وضعیت رتبه های صفحات سایت شما را در نتایج گوگل بهبود خواهیم بخشید و به صفحه ی اول گوگل خواهیم رساند .

 • پشتیبانی و آموزش سئو

  بعد از انجام کامل خدمات سئو سایت برای حفظ رتبه های سایت در گوگل به شما پشتیبانی و آموزش خواهیم داد .

انجام خدمات سئو

همگام سئو خدمات بسیار گسترده ای برای بهینه سازی کسب و کار ها در گوگل به مشتریان خود ارائه می دهد .

ما بهترین خدمات با بهترین پلن ها و قیمت ها را برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم تا در این کار مشتریان خود را به نفر اول در کسب و کار خود تبدیل کنیم .

شما می توانید با همکاری با ما وضعیت کسب و کار خود را بهبود بخشید . ما می توانیم با بهبود رتبه سایت شما در گوگل بازدید و فروش محصولات و خدمات شما را افزایش دهیم .

همچنین یکی دیگر از خدمات ما مشاوره تخصصی در  زمینه سئو سایت کسب و کار های آنلاین می باشد که تنها کافی است با ما تماس بر قرار نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه ها به صفحه ی قیمت سئو سایت مراجعه نمایید .

ما در زمینه کاری خود عالی هستیم

یکی از مواردی که باعث می شود همگام سئو از سایر رقیبان خود در انجام خدمات متمایز باشد این است که ما در کار و تخصص خود که انجام خدمات تخصصی سئو می باشد عالی هستیم .

تیم ما دارای تجربه چند ساله در این زمینه و همکاری با کارفرمایان و کسب و کار های های معتبر می باشد .

شما بعد از همکاری با ما به وضوح پیشرفت صفحات وب را در نتایج گوگل مشاهده خواهید کرد .

تخصص های ما

سئو
دیجیتال مارکتینگ
شبکه های اجتماعی
تجزیه و تحلیل

بیشتر درباره خدمات همگام سئو بدانید

خدمات سئو ما به این شکل است که به صورت مرحله به مرحله در یک پروسه زمانی مشخص کار را انجام می دهیم .

لازم است بدانید خدماتی که بالا تر ذکر شد هر کدام به بخش های کوچک تری تقسیم خواهند شد که خدمات بسیار گسترده ای را شامل خواهد شد .

اولین مرحله خدمات بررسی سئو سایت می باشد که ابتدا سایت شما در موارد مختلف به صورت کامل آنالیز می شود تا اطلاعات کاملی از وضعیت سایت شما داشته باشیم .

سپس تمامی نقاط ضعف سایت شما بدست آمده و برنامه ریزی کاملی جهت بهبود این نقاط ضعف می شود .

مهمترین این موارد می تواند مشکلات سئو داخلی سایت باشد که حتما باید رفع شوند تا بتوانید رتبه های خود را در مراحل اولیه بهبود بخشید .

از مهمترین اشکالات سئو داخلی را می توان کند بودن سرعت لود سایت , تجربه کاربری بد , اشکالات کد نویسی سایت , نداشتن محتوای بهینه شده و موارد دیگر که می توان نام برد .

تمامی این موارد باید مد نظر گرفته شود تا گوگل توجه بیشتری به کسب و کار شما داشته باشد و رتبه های شما را بهبود بخشد .

مرحله بعد آنالیز و بهبود وضعیت سئو خارجی سایت می باشد که بخش بسیار مهمی برای رساندن صفحات شما در جمع سایت های برتر می باشد .

با استفاده از روش درست سئو خارجی که به کارگیری شبکه های اجتماعی و بک لینک گیری می باشد سایت کسب و کار شما به سرعت در کلمات کار شده پیشرفت خواهد کرد و رتبه ی کلمات در نتایج گوگل بهبود خواهد یافت .

در این مرحله باید به بک لینک گیری از سایت های دیگر دقت کرد . بک لینک گیری طبیعی روش درست آن می باشد تا گوگل سایت شما را اسپم شناسایی نکند . ما با تجربه چند ساله خود در این زمینه به بهترین نحو ممکن این کار را برای شما انجام خواهیم داد .